Упутство ученицима за наставу online

Драги ученици

У секцији Настава online су постављене "лекције" тј. упутства и датотеке са наставним материјалима груписано по одељењима и предметима. Уз назив лекције ће стајати и датум или временски интервал на који се та лекција односи.

Редослед предмета у одељењу је по датуму измене тако да ће на врху листе бити предмет са најновијим изменама тј. са најновијим наставним материјалом. Редослед можете и сами мењати по називу предмета, датуму измене или броју приступанја (погодака).

За преглед лекција кликните на назив предмета.

Ваш задатак је да свакодневно проучавате нове лекције читањем упутства и проучавањем пратећих материјала који преузимате путем линкованог (плавог) текста.

Затим је потребно да према упутству предметног професора урадите постављене задатке и о томе пошаљете одговарајући "извештај" односно решење задатка.

За сва додатна питања у вези лекција пошаљите обратите се предметном професору на начин који вам је он препоручио.