„Оснаживање младих пољопривредника“ - пројекат Фондације „Ана и Владе Дивац“

Ученици завршних разреда образовних профила пољопривредни техничар, ветеринарски техничар и пекар учестовавли су у пројекту „Оснаживање младих пољопривредника“ Фондације „Ана и Владе Дивац“ чији је циљ да младе мотивише за бављење пољопривредом, да им помогне да развију сопствене пословне идеје и да их оспособи да се у будућности пријављаују на разне друге конкурсе који постоје од локалног до националног нивоа и тако обезбеде подршку за развој свог газдинства. Поред Фондације донације су обезбедили Град Пожаревац и општина Жагубица.

Промоција завршетка пројекта ће се одржати 14. јуна од 12 часова, у просторијама наше школе и том приликом биће представљена подршка која је обезбеђена за ученике завршних разреда наше школе који су учествовали у пројекту.

Овде можете погледати презентацију пројекта.